O bistru Lifehouse

Jsme malé rodinné bistro, ve kterém pro vás vše vyrábíme sami v našem zázemí. Veškeré pokrmy 

i nápoje jsou rostlinného původu bez umělých nebo vysoce průmyslově zpracovaných přísad. Vše má tedy svou přirozenou skvělou chuť, o které se u nás  můžete sami přesvědčit.

Opravdu ze všeho nejvíce dbáme na poctivou ruční výrobu z kvalitních celistvých surovin bez přísad, které v jídle nemají co pohledávat. 

Občas je nám až smutno, když se v obchodech podíváme na složení různých výrobků. A představa, že do našich salátů kupujeme veganský sýr, který má ve složení kolem dvaceti položek, by nám asi na svědomí moc nepřidala.

Z toho důvodu u nás nenajdete žádná sójová masa, seitany nebo další vysoce zpracované veganské náhražky. Za nás to jde i bez nich. Zdraví zvířat by přece nemělo být vykoupené naším zdravím.

Za tímto jsme zkrátka udělali tlustou čáru a pro jistotu si vše vyrábíme od základních surovin sami. Od mléka, přes mandlový sýr, chléb, pomazánky až po dezerty. To vše ručně, poctivě, prostě jako doma.


Takže když si u nás objednáte jahodový milkshake, není to konvenční mléko plné bílého cukru s aromaty a barvivy, které jahody nikdy nevidělo. 
 Domácí rostlinná mléka při výrobě milkshakes mixujeme s pořádnou porcí ovoce, které dodá přirozenou barvu a chuť, a tak pro zbytečnou chemii jednoduše ani nezbývá místo.

Kváskový chleba nenazýváme kváskovým, kdyby obsahoval droždí, jako tomu je často jinde.
Ten náš pečeme pouze ze tří základních ingrediencí a tou je mouka, voda a himalájská sůl. Nic víc není potřeba. A přijde vám, že tím ztrácí na chuti nebo trvanlivosti? Nemyslíme si - právě naopak.

To jen malý příklad toho, jak se pro vás snažíme fungovat.
Pojďme se zase vrátit k přírodě, ta přece ví, jak vrátit naše těla do rovnováhy, aby byla znovu vitální, silná a zdravá.


 

Napsali o nás

1

2

FINMAG (květen/červen 2017)

“Ať už si dáte jarní závitky s arašídovým dipem, smoothie z žakie, ovocné a čokoládové koláče, řecký salát, nebo chlebíčky s avokádovou pomazánkou, budete se olizovat až za ušima.”

“...zdravé, veganské a raw dobroty, čerstvé freshe i zeleninové polévky, které zaženou hlad během schůzkování v okolí Václavského náměstí. K tomu můžete zakousnout domácí kváskový chléb...”